Ankara Seslendirme Ajansı On1 Medya’nın bu yazısında;

Microsoft, Edge kullanıcıları için yeni bir özelliği kullanıma sundu. Kullanıcıların alışveriş deneyimini iyileştiren bu yeni özellik, aranan ürünler için internetteki indirim kuponlarını buluyor. Üstelik bu kuponlar, bir dokunuşla sisteme işlenerek, ürünlerde indirim yapılması sağlanıyor.

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, 2020 yılının başında kullanıma sunulan Chromium tabanlı Edge üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 1 ay önce alışveriş sitelerindeki fiyatların karşılaştırılmasını sağlayan yeni bir eklentiyle karşımıza çıkan Edge, bu kez de indirim kuponlarına doğrudan erişilmesini sağlayan yerleşik bir eklentiye kavuştu. Milyonlarca kullanıcı bu özellik sayesinde, yaklaşan indirim günlerinde ekstra indirimlerin sahibi olacak.

Microsoft, kullanıcılara daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için adres çubuğuna yeni bir buton ekledi. Bu butona tıklayan bir kullanıcı, incelemekte olduğu ürünün diğer satıcılardaki fiyatını görüntüleyebilecek. Ayrıca Edge’in yeni kupon özelliği de bu buton aracılığıyla kullanılacak. Edge, eğer o site ya da ürün için mevcut olan bir indirim kodu bulabilirse, bu kupon doğrudan kullanıcıya sunulup, ekstra indirim kazanılması sağlanacak.

Related Post

Leave a Comment