Ankara’nın sosyal medya ajansı On1 Medya’nın bu yazısında;

Bugünkü gelişmeye göre, Instagram‘ın en çok beğenilen fotoğrafı el değiştirdi. Artık, Instagram‘ın en çok beğenilen fotoğrafı bir yumurtaya ait.

Instagram’ın en çok beğenilen fotoğrafı: Yumurta

Bildiğiniz üzere Instagram‘ın en çok beğenilen fotoğrafı 18.2 milyonu aşkın beğeni ile Kylie Jenner aitti.

Beğeni rekorunu kırmak amacıyla 4 Ocak 2018 tarihinde açılan world_record_egg adı hesap sadece 10 günlük bir süre içerisinde toplamda 24.3 milyon beğeni alarak Kylie Jenner’ın 18.2 milyon beğeni alan gönderisini geride bırakmayı başardı.

Birçok sosyal medya sitesi tarafından paylaşılan rekor denemesi amacına ulaştı. Bembeyaz arka plana sahip olan ve sade bir yumurtadan ibaret olan bu paylaşım, sabah saatlerinde toplamda 24.4 milyon beğeniye ulaşarak artık en çok beğeni alan fotoğraflar arasında birinci sırada yer alıyor.

Yeni listeye göre en çok beğeni alan 5 fotoğrafa şöyle bir göz gezdirdiğimizde 24.4 milyon beğeni ile birinci sırada yumurta ve 18.2 milyon beğeni ile ikinci sırada Kylie Jenner‘ın yeni doğan kızı yer alıyor.

Popüler sosyal medya platformunun en çok beğeni alan fotoğrafı Justin Bieber ait olduğunu da görmekteyiz.

Listenin dördüncü sırasında ise uğramış olduğu saldırı sonrasında hayatını kaybeden XXXTentacion’ın son paylaşımı bizleri karşılıyor. Bunun haricinde ise ilk beşte yine aynı şekilde Kylie Jenner’ın yeni doğan kızı yer alıyor.

Son olarak ise hemen aşağıdan Kylie Jenner‘ın yaşanılan bu gelişme ile ilgili yayınlamış olduğu esprili videoyu da izleyebilirsiniz.

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

Kaynak: https://shiftdelete.net/instagram-in-en-cok-begenilen-fotografi-yumurta

Related Post

Leave a Comment