Ankara’nın reklam ajansı On1 Medya’nın bu yazısında;
Tasarruf finansman sistemiyle tüketicilerin ev ve otomobil sahibi olmalarına olanak sağlayan FuzulEv ve FuzulOto, reklam yüzleri Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir’in kamera karşısına geçtiği yeni bir reklam filmi yayınladı.

M.A.R.K.A. imzalı reklam filminde ev ve otomobil sahibi olma niyetindeki bir ailenin karşısına şişeden çıkan Zahide Yetiş ve Kadir Çöpdemir, FuzulEv’de 870 TL taksitle ev, FuzulOto’da ise 570 TL taksitle otomobil sahibi olabileceklerini söylüyor.

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, 29 senedir tasarruf finansman modeliyle vatandaşları faizsiz, peşinatsız ve kredisiz bir şekilde hem ev hem de otomobil sahibi yaptıklarını belirterek, “Fuzul Holding olarak 1992 yılından bu yana onbinlerce kişiyi en uygun koşullarla hayallerine kavuşturuyoruz. Kampanyalarımız için de Türk halkının yakından tanıdığı iki önemli isimle işbirliği yapıyorduk. Son reklamımızda aynı reklam filminde buluşturduk. Çünkü otomobil ve konut kampanyalarımız birbirinden çok uzak değil. Aynı aileden hem otomobil hem de ev sahibi olmak için başvuran müşterilerimiz oluyor” sözlerini kullandı.

BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme ile birlikte Tasarruf Finansman modeline devlet kontrolü geldiğini ve artık sistemin daha güvenli olduğunu belirten Akbal, bu nedenle talebin de artacağını ifade etti. Gelen taleplere karşı şube sayılarını Türkiye genelinde 100’e çıkardıklarını söyleyen Akbal, 2021 sonuna kadar şubeye ağını genişleteceklerini belirtti. Şirketi büyütmenin yanı sıra reklam filmleriyle vatandaşa kampanyaları daha iyi anlatmak için çalışmalarını sürdürdüklerini de ifade eden Akbal, “Kampanyalarımızla birlikte reklam filmlerimiz de devam edecek. Gayrimenkul sektörü içindeki Tasarruf Finansman şirketlerinin FPK modeli satış payı artıyor. Fuzul Holding olarak sektörün öncü şirketlerinden olmamız nedeniyle bu alanda kampanyalarımız da reklam filmlerimiz de sevilen ekran yüzleri ile devam edecek” diye konuştu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Fuzul Holding
  • Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Kaynak: https://mediacat.com/ev-ya-da-otomobil-sahibi-olmak-isteyenlere/

Related Post

Leave a Comment