26 Haziran Salı günü saat 19:00’da düzenlenecek olan Digitalzone Meetups, ücretsiz olarak SEO ve dijital pazarlama konusuna ilgi duyan katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Sektörün gelişimine katkı sağlamak için SEO ve dijital pazarlama danışmanlığı alanında hizmet sağlayan Zeo’nun İstanbul ofisi tarafından düzenlenen etkinlik; katılımcılarına hem çevre, hem de kişisel gelişim vaat ediyor.

Haziran ayı etkinliğimizde, ilk konuşmacımız Zeo Agency’de SEO Analyst olarak görevini sürdüren Hande Parmaksız “Sesli Arama (Voice Search) Optimizasyonu ” konulu sunumuyla bizlerle olacak.

50 dakikalık iki farklı oturumun gerçekleşeceği etkinliğimizin ikinci oturumunda ise Optdcom’un Managing Director’ı Serbay Arda Ayzit “Tanıştırayım, Rakibiniz!” başlıklı sunumuyla tecrübelerini bizimle paylaşacak.

Etkinliğin programı ise şu şekilde:

18:30 – 19:00 – Networking & Tanışma
19:00 – 19:50 – Sesli Arama (Voice Search) Optimizasyonu – Hande Parmaksız (Zeo Agency)
19:50 – 20:00 – Kahve Molası
20:00 – 20:50 – Tanıştırayım, Rakibiniz! – Serbay Arda Ayzit (Optdcom)

Konuşmacılarımızı takip etmek için:
Hande Parmaksız: https://www.linkedin.com/in/handeparmaksiz/
Serbay Arda Ayzit: https://twitter.com/serbayarda/

Etkinlik kapasitesinin 150 kişilik olması sebebiyle, biletler Eventbrite üzerinde sınırlı sayıda sunulacaktır. Tüm katılımcıların Eventbrite uygulamasındaki doğrulama mesajını katılım esnasında göstermeleri rica edilecektir.

Related Post

Leave a Comment